0

Корзина

Кольорові махрові рушники Азербайджан оптом
Кольорові махрові рушники Азербайджан оптом

Махровий рушник Азербайджан, щільність 400 г/м2.

От: 48 
Додати у кошик

Популярні товари

О компанії

Головним нашим досягненням, ми по праву вважаємо, довіра клієнтів до нашої молодої та при цьому динамічно зростаючої компанії.

Тільки кращі товари текстильної промисловості від виробника формують нашу товарну групу, ми працюємо тільки з перевіреними часом постачальниками.

Ми ретельно вибираємо виробників махрових і бамбукових рушників, халатів, постільної білизни та інших виробів текстильної промисловості. В наш каталог потрапляють тільки кращі вироби вітчизняних і зарубіжних компаній. Наш каталог постійно оновлюється і поповнюється цікавими оригінальними новинками. Завдяки цьому наші покупці мають можливість купувати якісні та актуальні вироби, які покликані робити життя комфортніше.

Гнучкість – характерна риса, яка характеризує підхід нашої команди до роботи. Ми з рівною увагою ставимося до всіх, хто прийняв правильне рішення стати клієнтом компанії Полотешко.ua

Всі товарні позиції, представлені в нашому магазині можна придбати як в одиничному екземплярі, так і оптом.

Технології: увесь процес від замовлення до доставки контролюється персональним менеджером, Ви отримаєте e-mail повідомлення про всі етапи Вашого замовлення!

Сайт на Prom.uahttps://polotenechko.com.ua

Відгуки

Марія С.

Великий вибір рушників и чудове качество

Марія С.
Алiна С.
Алiна С.
Иванна К.
Иванна К.

Актуальні ціни Полотешко на Prom.ua Відхилити